Titulek článku nesmí být prázdný

30. srpna 2017 v 18:06 | y
Nechápu, jak teď může bejt tak těžký psát články. Jako není to vyloženě tím, že by se nic nedělo - dřív přece nebyl problém si něco domyslet, aby příběh obsahoval i pointu -, ale vždycky něco napíšu a pak smažu, protože si připadám trapná, že to vůbec píšu.
Pan inženýr Stránský má celý tento týden dovolenou. Pro mě to znamená jediné: nemusím už ani předstírat práci. Zkušenej matador jako já totiž ví, že je velký rozdíl mezi tím, když si čtete Respekt položenej na klávesnici, a tím, když si ten samý článek otevřete na respekt.cz. V prvním případě totiž riskujete pojeb od nadřízeného a přidání pracovních úkolů, zatímco v druhém případě vypadáte jen jako někdo v opravdu hlubokém zaujetí nad souborem nějakých dat v účetním systému.

Rozhodla jsem se tedy pro investici do předplatného, kterou hodlám realizovat příští měsíc. Tento měsíc jsem všechny své "volné prostředky" hned na začátku měsíce investovala do biokosmetiky z Apotéky Havlík. Miluju tam úplně všechno. Chtěla bych tam pracovat, nebo vlastně teda bydlet, nebo... Prostě bych se chtěla stát Havlíkem. Zběsile kupuju jejich výrobky. Rozhodla jsem se, že do konce roku nahradím všechnu svou drogerii přírodními produkty. Na to, že tuhle péči bez škodlivé chemie věnuju svým vlasům už skoro půl roku, na pleť se ještě paradoxně nedostalo.

S péčí o tělo přichází i taková pozvolná, plíživá láska k sobě samé, což je vlastně to jediné, co jako ženy potřebujeme. Kdybychom se všechny měly rády - ne nutně navzájem, ale především samy sebe, - okamžitě by začaly mizet i naše problémy. Už nekouřím skoro měsíc a vůbec mi to nechybí, čemuž skoro nemůžu uvěřit. Alkohol piju stále ve standardním množství - kdykoliv během dne a někdy po večerech nárazově ve velkém množství. Umět si namíchat vlastní medicínu je základ!

Čtu Kočky jsou vrženy od Jakuba Horáka jako jedna z prvních, protože jsem ho podpořila na hithitu a do prodeje to šlo až někdy teď. Pak bude čas konečně dočíst Tigridova Průvodce inteligentní ženy po vlastním osudu, abych to vyvážila něčím intelektuálním. Pak bude čas na Zimbardovu analýzu krize mužství, protože když už se žena jako já rozhodne studovat muže, vyplatí se jít na to vědecky.

Příští týden mám zápis a pak jdu do školy. Ach jo! Pokus č. 4.

Kéž bych dokázala zhubnout, třeba pět kilo nebo tak něco.

V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat.

S pozdravem,

SKAE, a.s.
Adél
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.